Stalo se Vám někdy, že do Vašeho života vstoupilo jako zázrakem něco, co Vám úplně učarovalo? Vnitřně jste vnímali, že je to pro Vás nové, vzrušující a přitom někde v hloubi duše jasně věděli, že to už vlastně dávno znáte a je to „Vaše“? A Váš život najednou nabral jiný směr. Otevřely se dveře novým příležitostem, prožitků, lidem, událostem…

Ozvalo se jasné vnitřní volání:“Ano, to je řesně ono!“ To mi celou tu dobu chybělo. To jsem celou tu dobu hledala/hledal. Celý život jakoby scházel kousek mne. A teď je tady. A já jsem celistvá, kompletní. Vše má hlubší smysl, začínám rozumět mnoha souvislostem v mém životě. Dokážu přijmout a pochopit, proč některé věci musely proběhnout právě tím či oným způsobem. Já jednoduše vím. A víc nepotřebuji. Tato jasná odpověď vychází z mého nitra.

Zároveň si uvědomuji, že vše proběhlo v tom správném načasování. Prostě se to nemohlo stát dřív. Nebyla jsem připravena. Nebyla jsem otevřená. Vnitřně jsem se bránila posunu, protože je to nejistota. Co bude pak? Co když to bude krok vedle? Nebo dokonce krok zpět a já se ztratím na své cestě?

Tyto a spousta dalších otázek ke mně přicházely, když jsem se začala zabývat načítáním darů duše. Ohromilo mě, jaký poklad tato medoda odkrývá. Jak obrovsky nás může posunout a podpořit. Jak ovlivní náš každodenní život, protože když poznáme, jakým způsobem fungujeme, jde najednou všechno snáz. Můžeme s klidem a grácií odhodit všechny naše tlaky, omezující přesvědčení, limity, strachy, bloky. Už je zkrátka nepotřebujeme. Protože víme, kdo jsme. A co víc potřebujeme vědět? To je náš hlavní životní úkol a cíl-poznat, kdo jsem a co tady vlastně dělám 🙂

Každý z nás přeci touží po tom naplňovat své poslání a své záměry vytvářet ze srdce. To je totiž cesta, která vede k manifestaci. Pokud dovolíme našemu srdci, které je v přímém spojení s duší, aby nás vedlo a podporovalo, pokud na chvíli utišíme naši mysl a uvolníme se do toho, kdo jsme, už nás nic nezastaví na cestě k naplněnémuu životu.

Jak moc jste nyní šťastní?

Jak moc se těšíte na každý další den? Jak moc plánujete každou minutu svého času?

Kolik energie denně ztratíte zbytečnostmi a nepodstatnými věcmi?

Jak dlouho ještě dovolíte, aby Vám život protékal mezi prsty?

Je čas… čas rozhodnout se, kdo jsme a kam jdeme. Ráda Vás na Vaší srdeční cestě podpořím 🙂