Vždycky, když mám o sobě napsat pár řádků, přemýšlím nad tím, kým jsem právě teď. A hlavou mi začně běžet film o tom, kým jsem kdy byla a jak jsem se postupnou prací na sobě posunula.

Momentálně o sobě tedy mohu říct, že jsem maminkou 4 krásných dětí. Mám potřebu se neustále vzdělávat a dozvídat se nové věci, otevírat se novým možnostem. To je hnací motor, který mě vede stále dál a hlouběji. Dřív jsem věřila, že se dostanu do bodu, že už vím a bude mi to tak stačit. Ale čím více poznávám svět a sama sebe, tím více si zároveň uvědomuji, že je toho tolik, co ještě nevím, neznám, nechápu… Vnímám celý život jako nikdy nekončící proces učení se o sobě a o druhých 🙂

Role mámy je moje milovaná, a tak ji zmiňuji na prvním místě a uvědomuji si, že bez svých dětí bych nikdy neudělala takový pokrok ve všech oblastech svého bytí. Jsem také žena, manželka, dětská lékařka, NLP koučka, SRT a LSVJ terapeutka. Miluji práci s energiemi jako Shamballa 1024, 2002 nebo Reiki. Absolvovala jsem také kurzy automatické kresby, celostní medicíny, hypnózy, channelingu, Výchovy bez poražených… A stále se vzdělávám, v současné době v oblasti koučinku, nenásilné komunikace a dalších spirituálních dovedností 🙂

Těším se, až Vám je budu moci v brzké době představit a nabídnout ve formě mých dalších služeb.

Odjakživa mě fascinuje příroda a lidské tělo, lidská mysl.

Přímo si libuji v tom hledat souvislosti tam, kde nejdřív zdánlivě žádné nejsou. Ráda zkoumám skutečnost ze všech úhlů a nevěřím, že neexistuje řešení. Nevzdávám se. Jsem přesvědčená o tom, že odvaha, pokora a touha jsou v životě jedny z nejdůležitějších lidských vlastností, které nás ženou vpřed.

Chvilku mi trvalo přijmout skutečnost, že člověk je trojjediná bytost. Nebyla jsem zvyklá takto přemýšlet. Už jen ta představa byla trochu moc „ezo“… Jenže…

…tělo, mysl a duše jsou provázané jako den a noc. A ve chvíli, kdy jsme ochotni připustit tuto variantu, otevírá se před námi nepoznaný svět. Svět plný možností, zázraků, kouzel, mystiky, fantazie, který ale zároveň zahrnuje bezpečí, protože scénař našeho života si píšeme my sami. A děje se nám jen to, co sami dovolíme. S tím kráčí ruku v ruce také naše zodpovědnost. V každém životním okamžiku se můžeme rozhodnout jinak, znovu, možná lépe…. Nikdy není pozdě.

Každý z nás občas dospěje do bodu, kdy si připadá jako v začarovaném kruhu. Dobrá zpráva je, že řešení existuje. Jen ho v naší zahlcenosti a stresu kolikrát vůbec nevnímáme. Máme však k dispozici spoustu metod, které nám na naší cestě mohou svítit jako lampion a pomoci nám k navrácení se zpět, zpět k sobě. A to mě baví. Nic není ztraceno. Je to jen o úhlu pohledu.

Mým zatím největším životním uvědoměním je, že všechny události, vztahy, prožitky, zkušenosti a vzpomínky, nás vedou k nám samotným. Naším životním úkolem je pochopit, kdo jsme my sami. A přestat ukazovat prstem ven. 

A pokud potřebujete vidět, vědět a chápat víc cokoliv z toho, co se ve Vašem životě právě odehrává, jsem tady. Stačí mi napsat email nebo zavolat 🙂 A společně se podíváme na kloub.

Budu se na Vás moc těšit!