Co znamená LSVJ?

LSVJ je zkratka znamenající Léčení skrze Vyšší Já. Jedná se o duchovní léčebnou metodu, kdy pomocí kyvadla komunikujeme s naším Vyšším Já. Pomáhá nám vyhledávat negativní energetické programy, které nás neblaze ovlivňují v každodenním životě, ať už na psychické, emocionální, fyzické či duchovní úrovni. Díky LSVJ můžeme čistit také domy, prostory, geopatogenní zóny, vztahy, zvířata. Dále nám umožňuje harmonizovat čakry, čistit naši auru, karmu, také navyšuje osobní vibrace.


Jak probíhá terapie LSVJ?

Terapie LSVJ probíhá na dálku z pohodlí Vašeho domova. Nejprve se domluvíme na oblastech, kterými se budeme zabývat (telefonicky nebo prostřednictvím emailu).

Velmi důležité je tzv. předčištění nebo také jinak řečeno základní čištění, tedy harmonizace energetických těl a čaker tak, aby léčení mohlo proběhnout co nejvíce efektivně. Už to samotné často přináší úlevu.

Dohodneme se na konkrétním dni a čase, kdy terapie proběhne. Během samotného léčení nejsme v přímém spojení prostřednictvím multimédií. Vše Vám sepíšu do emailu, který Vám následně zašlu.

Za pomocí vedení Vyššího Já a intuice prozkoumáme všechny důležité aspekty, které zasahují do Vaší reality. Někdy nahlédneme do minulých životů, jindy do paralelních světů a nebo dokonce do životů budoucích.

K práci s LSVJ používám velice ráda také energii Shambally.

Očistný proces po terapii trvá 21 dnů, kdy není vhodné kombinovat další metody.

Důležité je pít dostatek vody, aby se tělo mohlo lépe a rychleji detoxikovat. Někdo po terapii vnímá únavu a potřebu jít spát, proto často provádím LSVJ i ve večerních hodinách.


Které životní výzvy lze rozklíčovat díky LSVJ?

 • mezilidské vztahy, vzájemné vazby mezi lidmi
 • partnerský a rodinný život
 • nespokojenost a neukotvenost v osobním životě
 • komplikované životní situace a rozcestí
 • fyzické a psychické nemoci
 • fobie, obavy, strachy, negativní emoce
 • zaměstnání, finanční nesrovnalosti
 • podvědomé bloky a přesvědčení
 • programy, které ovlivňují náš život a my o nich nevíme
 • vliv přivtělených či zbloudilých duší, prokletí (u lidí, v domech, bytech, u zvířat)
 • působení minulých, přítomných a paralelních  životů na náš současný život
 • situace, které se stále opakují a přes veškeré úsilí je nedokážeme změnit

Pro koho je LSVJ terapie vhodná?

Terapie LSVJ je vhodná pro všechny bez rozdílu pohlaví či věku. Samotné čištění obvykle trvá 90 až 120 minut, vždy záleží na tématu, které má vliv také na celkový počet terapií pomocí LSVJ. Na všem je možné se dohodnout.

Je velmi důležité, abyste sami vnímali, že toužíte po změně. opravdově a ze srdce, tehdy má LSVJ širokou škálu možností, jak Vám otevřít zavřené dveře a zavést Vás na tu Vaši správnou životní cestu…

Teprve když převezmeme zodpovědnost za svůj život, stáváme se opravdovými tvůrci s nekonečným polem možností 🙂

V případě jakýchkoli dotazů mi napište – viz kontakt, ráda Vám odpovím.

 

Upozornění

LSVJ nelze považovat za náhradu lékařské či psychoterapeutické odborné péče ani užívání léčiv předepsaných odborníkem, významně však napomáhá celkovému průběhu léčby.  Žádná rizika, škodlivé či jinak nežádoucí účinky terapie LSVJ nejsou známy.  Jedná se o jednu z metod spirituálního léčení, nemá nic společného s lidovým léčitelstvím či církví nebo náboženským systémem.