Poklady skryté v nás

DARY DUŠE

Jak by se změnil Tvůj život, kdybys poznala, jaké energie k Tobě patří?

Chceš-li vědět o darech duše víc, poslechni si video 🙂

Představ si, že…

Můžeš žít svůj plný potenciál

Každý z nás je nositelem unikátní kombinace darů duše. Jsme výjimečné, originální, jedinečné bytosti, které mají možnost žít naplno. Prožívat život v lehkosti, radosti, lásce, hojnosti a zdraví. Rozumět sami sobě i svým blízkým. Dovolit si být plnohodnotnými osobnostmi s otevřeným vědomím toho, kdo jsme ve své ryzí pravdivosti a opravdovosti.

POZNEJ SEBE

DARY DUŠE JSOU

KOMPLEXNÍ NÁSTROJ SEBEPOZNÁNÍ

Život nám přináší spoustu výzev, kterým čelíme. Každý den si pokládáme mnoho otázek, na které hledáme odpovědi. Často slýcháváme, že všechno nosíme uvnitř sebe a máme se obracet právě k sobě.

Ale co když jsme zapomněli, kdo jsme? Co když nás odnaučili být sami sebou? Čas plyne a my stále nenacházíme?

Ty největší poklady ukrýváme v sobě a nemáme o nich mnohdy ani tušení. A přitom existuje cesta, která nás dovede přímo k naší podstatě.

OTEVŘI SE NOVÝM MOŽNOSTEM A NECH SI NAČÍST

DARY TVÉ DUŠE

Balíček 2v1

Načtu dary Tvé duše, vypracuji pro tebe písemný dokument se všemi informacemi, které Ti náleží vědět. Všechno obdržíš prostřednictvím emailu. Tato forma probíhá dálkově, nejsme v přímém kontaktu.

2000 Kč

Balíček 3v1

Načtu dary Tvé duše, spojíme se online prostřednictvím FB skupiny, kde Ti pomohu snadněji integrovat dary Tvé duše do praktického života. Rozpomeneš se na to, kdo jsi a kdy jsi na to zapomněla. Zároveň obdržíš písemný dokument obsahující veškeré informace, které Ti náleží. 

3000 Kč

Proniknutí do svých darů duše

Dary duše Ti už v minulosti byly načteny, ale nevnímáš žádný dopad na svůj život, od té doby, co je znáš. Jsou to pro Tebe jen jakési pojmy a potřebuješ je hlouběji pochopit a uchopit. Ráda bys je integrovala do svého života.

1800 Kč

Koučování podle darů duše

Znáš dary své duše, snažíš na sobě pracovat a dovolit jim dozrát, ale někde ses zasekla a nevíš, jak dál. Se znalostí Tvých energií Tě laskavě doprovodím na Tvé cestě za štěstím.

1800 Kč/1,5 hod

Jsme trojjediné bytosti. Duše, mysl a tělo potřebují být v rovnováze a v přijetí své existence. Duše je věčná, od počátku svého bytí neustále zdokonaluje své znalosti, zkušenosti, svou moudrost. Abychom z ní mohli čerpat plnými doušky, musíme s ní navázat spojení a dovolit jí skrze nás promlouvat.

Každý máme svou jedinečnou esenci, která nás dělá tím, kým jsme. Přinášíme na tento svět unikátní zkušenosti, na které ostatní čekají. Nemůžeme je dále skrývat.

Nastal čas odhalit svou pravou podstatu a ukázat ji celému světu. Nechat proudit všechny své myšlenky, moudra, uvědomění, zkušenosti, inovace ven z našeho nitra. Dovolit si růst a umožnit vývoj kupředu i druhým prostřednictvím toho, co my už jsme se naučili.

ROZHODNI SE A

ODEMKNI SVŮJ POTENCIÁL

NAPADAJÍ TĚ OTÁZKY?

6 + 4 =