Co si můžete vyjasnit pomocí NLP?

Emoční vlny

Prožíváte ve spojitosti s mateřstvím silné emoce, které Vám brání v láskyplném vztahu s Vaším dítětem? Cítíte strach, smutek, pocit viny nebo vztek kdykoli se ve Vašem životě projeví určitá situace? Naše pocity jsou pro nás velmi důležité a přínosné, pokud však mají svůj původ v minulosti a působí nám starosti, můžeme s nimi pracovat a uvolnit jejich škodlivý vliv.


Schopnost rozhodnout se správně sami pro sebe

Každý z nás se čas od času ocitne na houpačce života a váhá, zda se rozhodnout tak nebo onak. Občas opravdu nebývá snadné nalézt jednoduchou odpověď, zvlášť když jsme v rozporu sami se sebou. Naštěstí existují způsoby, jak to změnit. Nalézt rovnováhu vlastního nitra je jedním z největších pokladů našeho života.


Omezující přesvědčení

Máte spoustu snů, které byste si rádi splnili, ale myslíte si o sobě, že to není ve Vašich silách? Pochybujete sami o sobě a vlastně ani netušíte proč? Bráníte sami sobě při cestě za štěstím? Věřte mi, že stačí velice málo a Váš život se od základu změní. Pokud si říkáte, že to není možné, je to jen další omezující přesvědčení, které lze snadno a efektivně odstranit.


Komunikace a porozumění

Setkáváte se ve svém životě se situacemi, kdy řešíte určitou věc a najednou zjistíte, že druhé straně absolutně nerozumíte nebo že ona vůbec nerozumí Vám? Každý z nás má odlišnou schopnost vnímání světa, to ovšem nevylučuje vzájemné porozumění a respekt. Když pochopíme a vžijeme se do role jiného člověka, všechno najednou nabývá nový rozměr.


Obavy, strachy, fobie

Potýkáte se s obavami, strachem či přímo fobií? Děsí Vás někteří živočichové či životní situace a nedokážete s tím hnout? Cítíte, že už je načase přestat se konečně bát a moci klidně žít a spát? Pak jste tady správně a já Vám můžu s klidným srdcem říct, že s tím společně zatočíme!


Spousta možností

Stojíte před rozhodnutím a nevíte, co je pro Váš život nejlepší? Odpovědi na všechny otázky nosíme v sobě, akorát je k nim občas až příliš spletitá cesta, po které máme strach se vydat. Jakmile však vykročíme, vše je rázem jasnější…


Tajný trumf

Máte před sebou důležitou schůzku? Zažíváte každý den chvíle, kdy Vám schází trpělivost, klid, sebevědomí, radost, dobrá nálada? A víte, že existuje naprosto snadný způsob, jak se velice rychle cítit přesně tak, jak potřebujete? Stačí tak málo a zvládnete cokoli levou zadní. A navíc o Vašem esu v rukávě nebude mít nikdo ani tušení!


Závislosti, slabosti

Zbožňujete čokoládu, sladkosti, kávu nebo jiné laskominy a už tak dlouho si říkáte, že s tím chcete přestat? Rádi byste zhubli či změnili životní styl, vyzkoušeli jste již snad všechno a nic nefunguje? Zaručuji Vám, že díky NLP technikám s tím vším zatočíte jedna radost!