Tajemství hypnózy

Každý den máme možnost změnit alespoň maličkost v našem životě. Záleží jen na nás, kolik času necháme uplynout než se rozhodneme správně a uděláme první krok.

Občas se docela nadřeme, abychom pochopili určité souvislosti a dokázali se soustředit na to, co je pro nás OPRAVDU důležité.

Naše podvědomí nám může velmi usnadnit cestu ke všemu, co se právě potřebujeme dozvědět a co už jsme připraveni pochopit…


Hypnóza je velmi příjemný stav, který je pro naši mysl přirozený. Aniž bychom si to uvědomovali, používáme hypnózu několikrát denně a to vždy, když se na něco soustředíme a nevnímáme svět kolem sebe…

Je to stav příjemné relaxace, kdy uvolníme nejen naše svaly a celé tělo, ale také naši mysl, která se v tu chvíli soustředí na jednu jedinou oblast. Právě v hypnóze se dokážeme dostat nejhlouběji do myšlenek a vzpomínek uložených v našem podvědomí, které nám mohou pomoci uvědomit si mnohé nejasnosti v našem každodenním životě.


Hypnóza není spánek. Právě naopak v hypnotickém transu je naše vnímavost vůči okolí o 300-400 % vyšší než při běžné bdělosti. Vše co prožijete v průběhu hypnózy si můžete či nemusíte úplně pamatovat. Vždy záleží na předchozí domluvě a sugescích, které během hypnózy zazní a také na vaší paměti. U traumatických zážitků je lépe zapomenout po přijetí závažné situace či prožitku.

Málokdo ví, že každá hypnóza je sebehypnózou. Hypnotizér Vás pouze doprovází na cestě do hlubin Vašeho podvědomí. Jste to právě vy, kdo určuje hloubku hypnotického transu. Pouze Vy rozhodujete o tom, které myšlenky přijmete a naopak, které s jistotou sobě vlastní odmítnete. Nepřijatelná vyjádření Vás dokonce mohou z hypnózy vyvést ven nebo vám vůbec nedovolí se do hypnotického transu dostat.


Díky hypnóze můžete:

  • změnit od základu svůj život
  • zbavit se tíhy své minulosti
  • osvobodit se od emočních břemen
  • dovolit sami sobě spokojeně a uvolněně žít

Svůj život držíte pevně ve svých rukou a určujete jeho další směr. Je jen na Vás, zda se vydáte cestou od nemoci ke zdraví, od samoty k lásce a přátelství, od chudoby k bohatství, od nespokojenosti ke štěstí nebo necháte vše jen tak plynout a budete čekat s rukama v klíně, kam Vás vítr zavane…